Kontakt

Vi er her for å hjelpe deg! Ta kontakt med oss i dag for en hyggelig prat.

Vi vil gjerne høre fra deg!

Dersom du har spørsmål, eller trenger råd eller veiledning, er det enkelt å komme i kontakt med oss.

Telefon: 77 01 90 50
E-post: postmaster@harstadbygg.no

Våre folk

Martin Mathisen. Foto

Martin Mathisen
Daglig leder

Mobil: 977 43 335
martin@harstadbygg.no

Ole-Johan Rasmussen
Regnskap

Mobil: 901 81 459

ole.johan.rasmussen@harstadbygg.no

Gjøran sommarset
Kalkulatør

Mobil: 934 10 027

gjoran.sommarset@harstadbygg.no

Rolf Magne Hansen
Prosjektleder

Mobil: 905 67 192
rolf-magne.hansen@harstadbygg.no

Profilbilde av prosjektleder Håvard Nilsen

Håvard Nilsen
Prosjektleder

Mobil: 900 89 820
havard.nilsen@harstadbygg.no

Yngve Martinussen
Prosjektleder

Mobil: 971 49 651
yngve@harstadbygg.no

Alf Kolsing
Prosjektleder

Mobil: 414 17 465
alf.kolsing@harstadbygg.no

Eirik Steinjord
Prosjektleder

Mobil: 970 87 408
eirik.steinjord@harstadbygg.no

Raymond Berntsen
Prosjektleder

Mobil: 996 21 537
raymond.berntsen@harstadbygg.no

Oddvar Selnes
Anleggsleder

Mobil: 913 29 086

oddvar.selnes@harstadbygg.no

Anders Kildal Stornes
Formann

Mobil: 476 59 543

anders@harstadbygg.no

Daniel Fallmyr Jensen
Formann

Mobil: 959 63 447
dfj@harstadbygg.no

Harald Laumann
Formann

Mobil: 992 41 447 

harald@harstadbygg.no

Halvar Solheim
Formann

Mobil: 481 89 994

halvar@harstadbygg.no

Kjell-Gunnar Heggebakk
Formann

Mobil: 900 73 193

kgh@harstadbygg.no

Besøksadresse:
Stangnesterminalen 2 A 
9409 Harstad
Veibeskrivelse

Kontakt

Hvordan kan vi hjelpe deg? Ta kontakt med oss i dag for en hyggelig prat.

Vi vil gjerne høre fra deg!

Dersom du har spørsmål, eller trenger råd eller veiledning, er det enkelt å komme i kontakt med oss!

Telefon: 77 01 90 50
E-post: postmaster@harstadbygg.no

Våre folk

Martin Mathisen. Foto

Martin Mathisen
Daglig leder

Mobil: 977 43 335
martin@harstadbygg.no

Eirik Steinjord
Prosjektleder

Mobil: 970 87 408
eirik.steinjord@harstadbygg.no

Alf Kolsing
Prosjektleder

Mobil: 414 17 465
alf.kolsing@harstadbygg.no

Rolf Magne Hansen
Prosjektleder

Mobil: 905 67 192
rolf-magne.hansen@harstadbygg.no

Profilbilde av prosjektleder Håvard Nilsen

Håvard Nilsen
Prosjektleder

Mobil: 900 89 820
havard.nilsen@harstadbygg.no

Yngve Martinussen
Prosjektleder

Mobil: 971 49 651
yngve@harstadbygg.no

Halvar Solheim
Formann

Mobil: 481 89 994

halvard@harstadbygg.no

Harald Laumann
Formann

Mobil: 992 41 447 

harald@harstadbygg.no

Ole-Johan Rasmussen
Regnskap

Mobil: 901 81 459

ole.johan.rasmussen@harstadbygg.no

Daniel Fallmyr Jensen
Formann

Mobil: 959 63 447
dfj@harstadbygg.no

Anders Kildal Stornes
Formann

Mobil: 476 59 543

anders@harstadbygg.no

Kjell-Gunnar Heggebakk
Formann

Mobil: 900 73 193

kgh@harstadbygg.no

Besøksadresse:
Stangnesterminalen 2 A 
9409 Harstad
Veibeskrivelse